مدیر عامل صندوق تأمین اجتماعی درباره توزیع سیم‌كارت‌های اپراتور سوم كه توسط شركت تأمین تله كام، یكی از شركت‌های زیر مجموعه این سازمان انجام می‌شود گفت: قیمت سیم كارت‌های اپراتور سوم تا پایان سال مشخص و نسبت به توزیع آن در سال جاری اقدام می‌شود.

به نقل از فارس ، رحمت الله حافظی درباره واگذاری سیم كارت‌های اپراتور سوم اظهار داشت: ایجاد مشكلات مختلف از جمله تحریم‌ها و اعتبارات موجب شد كه توزیع سیم كارت‌های نسل جدید با تأخیر در بهره‌برداری مواجه شود.

وی با اشاره به اینكه سیم كارت‌های اپراتور سوم منحصر به فرد است و برای نخستین بار در كشور توزیع خواهد شد ادامه داد: باید ملاحظات امنیتی و فرهنگی در خصوص این سیم كارت‌ها لحاظ شود.
مدیر عامل صندوق تأمین اجتماعی گفت:‌ طی 2 ماه آینده سیم‌كارت‌های محدودی به صورت پایلوت و تست در سطوح خاص در بین معاونان وزرا توزیع می‌شود.
وی در خصوص تغییر مدیر عامل شركت تأمین تله‌كام كه مسئول راه‌اندازی اپراتور سوم بود یادآور شد: مدیر عامل این شركت حدود 3 هفته پیش تغییر كرد ولی هر وقت جابه‌جایی‌ها صورت می‌گیرد همه دوست دارند این موضوع را سیاسی جلوه دهند.
مدیر عامل صندوق تأمین اجتماعی بیان داشت: برای ارتقاء این سیستم تغییر مدیر عامل در شركت تأمین تله‌كام نیاز بود.
وی با بیان اینكه تجهیزات مورد نیاز ایستگاه‌ها در حال حمل به كشور است گفت: این نوع سیم‌كارت‌ها تا پایان سال در بین عموم جامعه توزیع خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 مرداد 1390    | توسط: amir    |    |
نظرات()